1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Teenused

 

Tööstusseadmete paigaldus ja torustikud

Projekteerime tehaste ja tootmishoonete sisseseade paigaldusi - layout'e. Koostöös erinevate osapooltega projekteerime ka terviklahendusi koos hoonete projekteerimisega.

Tootmisettevõtete torustike kulgemine hoones või selle ümber on oluline läbi mõelda enne ehitamise algust. Pakume torustike ruumilist projekteerimist, mille tulemusena on võimalik ette näha torustike võimalikud ristumised hoone konstruktsioonide, seadmete ja teiste torudega. Oluline on ka torustike tähistamine ettevõttes, mis tagab kvaliteetse hoolduse. Torustike ja seadmete tähistamine eeldab samuti täieliku projekti olemasolu. Võtke meiega ühendust ja arutame koos, mis on teie ettevõttele kõige parem lahendus. 

Masinaehituslik projekteerimine

Masinate ja seadmete projekteerimine on loominguline töö, mis nõuab pühendumist. Sobiva lahenduse leidmine eeldab piisavas koguses kogemusi ja teadmisi. Uue seadme, liini või toote loomise protsessi võib jagada etappideks: idee - projekt - teostus. Kõik need etapid on omavahel tihedalt seotud. Teie poolt tuleb idee oma tootmisprotsessi parendamiseks. Meie vormistame selle põhjalikuks projektiks, mille järgi saate seadme, liini või toote valmis teha. Koostöös teiega leiame parima lahenduse nii kasutusomadustelt kui ka rahaliselt.

Töid teeme reeglina ruumiliselt ehk kolmedimensiooniliselt (3D). Ruumiliselt vormistades saame täieliku ettekujutuse, milline projekteeritav ese hakkab välja nägema ja kuidas ta teie ruumidesse sobib. Samuti saate hea ülevaate, mis on tulemas ning kas see täidab soovitud nõudmisi. 

Meie võimalused:

 

 • Paigaldusprojektid
 • Torustike projekteerimine
 • Masinaehituslik projekteerimine
 • Tarkvara, mida kasutame:
  • PTC Creo Elements Direct
  • Solidworks
  • Vertex G4 Plant